Loading

ELEKTRONIKAI TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐ - VILLAMOSMÉRNÖK (LV)

Hungary Pest megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Alsónémedi/Dunaharaszti környéke

Juttatások: versenyképes alapfizetés + éves bónusz + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • A gyártási megbízások betervezésének irányítása, felügyelete (ELEKTRONIKAI TERMÉKGYÁRTÁS);
  • A beérkező vevőmegbízások visszaigazolásának felügyelete és a visszaigazolt határidők betartásának ellenőrzése;
  • A gyártási folyamatok állandó optimalizálása (LEAN, Kaizen, 5S);
  • A beérkező vevőmegbízásokhoz munkaerőigény, illetve gyártóeszköz igény tervezése;
  • A vevői reklamációk kivizsgálása, a hiba okok mielőbbi felszámolása, intézkedések meghozatala és dokumentálása;
  • A gyártásban használt rajzok és gyártási dokumentációk érvényességének folyamatos felügyelete;
  • A termelési átfutási idők, valamint a termékenkénti önköltség, szérianagyság optimalizálása, együttműködve a társrészlegekkel (diszpozíció, munkaelőkészítés);
  • A karbantartási munkák időbeli ütemezésének felügyelete.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (VILLAMOSMÉRNÖK);
  • 3-5 év multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat (elektronika, autóipar, villamosság, műanyagipar, termelési területvezető, gyártástámogató mérnök, folyamatmérnök, Electronics, Automotive, Electrical Manufacturing, Production Area Manager, Production Leader, Production Support Engineer, Process Engineer, Produktionsleiter);
  • Vezetői tapasztalat (10-50 fő)
  • Aktív NÉMET vagy angol nyelvismeret;
  • Kaizen, LEAN ismeretek;
  • Pozitív gondolkodásmód, gyakorlatiasság, proaktivitás;
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezzen magyar vagy angol/német nyelvű önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 426 8308-as számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők