Loading

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ/VEZETŐ FEJLESZTŐ - TENDER (PRM)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ/VEZETŐ FEJLESZTŐ - TENDER (PRM)

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, minimum kéthetente 1 nap bejárással

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti vagy alvállalkozói

Feladatok:

  • Fejlesztés
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása
  • Logikai, fizikai rendszerterv értelmezése, használata karbantartása
  • Dokumentációk elkészítése
  • opcionálisan: 1-2 fő fejlesztő szakmai vezetése, architect feladatokban részvétel

Elvárások:

  • Legalább 5 éves JAVA back end programozói tapasztalat
  • Szakirányú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Több rétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Programozói ismeretek (Java EE, Spring Framework vagy Quarkus)
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • JPA alapú entitás modellezésben szerzett tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Java EJB és Java EE specifikációk ismerete
  • Spring Boot vagy Quarkus
  • Spring Data JPA, Webflow ismerete
  • SOAP (JAXB, JAXWS), REST webszolgáltatások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Java alkalmazás szerverek ismerete (JBoss/ WildFly, Tomcat)
  • Docker ismerete
  • Tesztelési eszközökben való jártasság (jUnit, Mockito, K6)
  • Frontend fejlesztői tapasztalat Angular2+
  • HTML5, javascript, CSS, reszponzív design ismeret
  • Angular 10+ ismerete
  • Angular Material UI ismerete
  • Vezetőfejlesztői tapasztalat

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!