Loading

ORVOS- ÉS PATIKALÁTOGATÓ (AG)

Hungary - Országos

Jelenleg

munkakörbe az alábbi területekre:

Észak-Budapest és Észak-Alföld

Munkavégzés helye: Észak-Budapest (Észak-Budapest és Észak-Pest megye területeire) és Észak-Alföld (Békés-, Hajdú-Bihar-, Szabolcs- Szatmár-Bereg megye területeire)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: vállalkozói vagy alkalmazotti státusz, hosszú távú munka

Kezdés: azonnal

A cégről:

Megbízónk egy egy étrend-kiegészítőket és orvostechnikai eszközöket forgalmazó cég.

Főbb feladatok:

  • A cégünk által forgalmazott termékek ismertetése szakorvosok felé
  • A cégünk által forgalmazott termékek ismertetése és értékesítése patikák felé
  • Kapcsolattartás a meglévő, illetve kapcsolatépítés új partnerekkel
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció (tervek készítése, napi jelentés, partneradatbázis kezelés)

Elvárások:

  • A pályázó az érintett megyék egyikében lévő lakóhellyel rendelkezzen
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express) ismeret és gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de hiánya nem kizáró ok
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, siker orientáltság, üzleti érzék
  • Nagyfokú önállóság, mobilitás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, kreatív feladatkör
  • Korrekt bérezés, bónusz lehetőségek
  • Teljesíthető tervek

Jelentkezzen fényképes önéletrajzával és motivációs levelével, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők