Loading

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS (AG)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület, home office lehetőséggel!

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: főállású, alkalmazott

A pozícióról:

Megbízónk, egy informatikai cég számára keres olyan lelkes, motivált pénzügyi asszisztens kollégát, aki segíti a cég pénzügyi- és gazdasági folyamatainak gördülékeny működését, továbbá kiemelten precíz munkavégzésével támogatja a pénzügyi vezető tevékenységét. Egyaránt képes önállóan és csapatban is dolgozni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevő számlák kiállítása
  • Befizetések nyomon követése, kintlevőség kezelés
  • Teljesítés igazolások elkészítése
  • Szállító számlák rögzítése, adminisztrációja
  • Könyvelés előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok: Cash Flow, egyéb nyilvántartások naprakész vezetése
  • Dokumentumkezelés: pénzügyi levelezés kezelése, rendszerezése
  • Banki utalások pontos, precíz rögzítése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Társosztályok munkatársaival való szoros együttműködés
  • Pénzügyi feladatok folyamatos lekövetése a vállalati CRM rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szorgalmas, precíz, pontos, felelősségteljes munkához való hozzáállás
  • Magas teljesítőképesség, határidők pontos betartása
  • KKV-szektorban történő működési hajlandóság, elhivatottság, megbízhatóság
  • 1-3 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Rálátás a Microsoft technológiákra (Windows, Office, Office365, Azure, BI)
  • Microsoft Office programok ismerete (Word, Excel)
  • Számlázz.hu számlázóprogram ismerete
  • Motivált, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez laptop és céges mobiltelefon
  • Home office-ban való munkavégzés
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos, lendületes csapat
  • Rendszeres csapatépítő programok

Jelentkezzen szakmai önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 7302542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők