Loading

MINTAKÉSZÍTŐ LAKATOS (AG)

Hungary Pest megye

Jelenleg az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége számára keresünk munkatársat:

munkakörbe

Munkavégzés helye: Zsámbék

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

A CÉGRŐL:

1991-óta, megbízónk több, mint 160 munkatársa dolgozik nap mint nap azon, hogy bútoraik minden térben optimális megoldást nyújtsanak ügyfeleiknek. Mindennapi tevékenységük során törekszenek a bizalmi kapcsolatokat kialakítani, hiszen a kölcsönös motiváció és az összetartás olyan erőforrások, amelyek elősegítik fejlődésüket. Megbízónk tudatában van annak, hogy csapatként érhetik el a legjobb eredményeket, és ennek érdekében törekszenek arra, hogy leendő munkatársaik gyorsan beilleszkedjenek jó hangulatú csapatukba.

A LEENDŐ KOLLÉGA LEGFŐBB FELADATAI:

  • Fémvázas termékek összeállítása, hegesztése (adott műszaki dokumentáció alapján)
  • A hegesztőkészüléknek és tartozékainak ápolása és napi karbantartása
  • Prototípus termékek és az ehhez szükséges sablonok elkészítése
  • Összeállított alkatrészek önellenőrzése
  • Szükséges mérőeszközök alkalmazása, hitelességének ellenőrzése
  • Visszacsatolás és konstrukciós javaslatok készítése a gyártáselőkészítés és tervezés számára

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Precizitás, igényes és felelősségteljes munkavégzés
  • Hosszútávú elköteleződés
  • Lakatos szakmunkás bizonyítvány
  • Jó műszaki rajz olvasási készség
  • Önállóság, megbízhatóság, kreativitás
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • CO hegesztési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil megbízható több, mint 30 éves cégháttér
  • Folyamatos, változatos munkalehetőség, egyedi gyártásokban való részvétel.
  • Munkavédelmi ruházat

Jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és fizetési igényed megjelölésével, illetve további információkért hívd a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők