Loading

SENIOR ANGULAR FEJLESZTŐ - PROJEKT (EK16)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (50% home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: projekt, hosszú távú

FELADATOK:

  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Fejlesztés meglévő keretrendszer használatával
  • Frontend és backend fejlesztése
  • Programozási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés és javítások végrehajtása
  • Folyamatos tudásmegosztás a csapattársakkal, egymás mentorálása és támogatása
  • Leszállított funkciók minőségbiztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • Front-end fejlesztésben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Angular keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • JavaScript/TypeScript alapos ismerete
  • Git magabiztos használata
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Logikus, probléma megoldására összpontosuló gondolkodásmód
  • Angol dokumentációs szint

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2549-es számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők