Loading

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ/ ARCHITECT- KONTRAKTOR (GYK)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ / ARCHITECT- KONTRAKTOR (GYK)

Munkavégzés helye:Pest (IX.) Hybrid: 2 bejárás 3 HO

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes idős, hosszú távú, alvállalkozói státusz

Feladatok:

  • Rendszerterv kialakíása együttműködve a Solution Arcbitect és vagy a Rendszerszervezővel
  • Specifikáció alapján a fejlesztési feladatok kiosztása nyomon követése, részt venni a kódolásban is
  • Részvétel a régóta működő és az új szoftverek rendszerintegrációs feladatainak megoldásában, a kapcsolódó rendszerek és interfészek technológiai és informatikai megtervezésében.
  • A bankcsoport informatikai alkalmazásaira vonatkozó fejlesztési elveinek alkalmazása a helyi viszonyoknak megfelelően

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (lehetőleg informatikai, vagy közgazdász informatikai iránnyal)
  • Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok és eszközök ismerete
  • Sok éves Java fejlesztői tapasztalat (Spring Boot), aktív fejlesztői feladatok ellátása (R&D, POC is)
  • Több éves Java architect tapasztalat
  • Microservice architectúra magas szintű ismerete
  • Openshift vagy Kubernetes tapasztalat
  • Széleskörű korszerű informatikai technológiai tudás, kiemelten nagyvállalati alkalmazásfejlesztési és rendszerintegrációs területeken
  • Magabiztos angol nyelvtudás írás, olvasás és szóbeli kommunikáció terén, képesség az ötletek képviselésére angol nyelven is a vezetőség felé
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunka összehangolása való képesség
  • Asszertív kommunikációra való képesség, hatékony együttműködés a Solution arcnitect és/vagy Rendszerszervező kollegákkal
  • Problémamegoldó képesség, alkotási vágy, jól működő folyamatok kialakítása

Előnyök:

  • Széleskörű rendszer-integrációs ismeret
  • Banki tapasztalat

Lehetőségek:

  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Igényes, válogatott csapat
  • Érdekes projektek, haladó technológiai megoldások

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 599 6319-es számon Komjád Gyöngyvér kollegánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők