Loading

SENIOR IT PROJEKTVEZETŐ - PÉNZINTÉZET (GYKM)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker. Hibrid: 50%-ban bejárással

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: napidíjas

Feladatok:

  • End to end szoftverfejlesztési projektek tervezése, sikeres végrehajtása, határidők és költség tényezők betartatásával
  • Projektek jellemzői: 6 hónap-1,5 év hosszúság, 2-10 futó alkalmazást érinthet egyszerre, 10-35 fős erőforrás igénnyel (PO/BA, Sw architect, Sw fejlesztők, teszter)
  • Erőforrás tervezés, projekt résztvevőinek összehangolása rendszeres kommunikációval, proaktív kockázatkezeléssel

Elvárások:

  • minimum 5 év IT szoftverfejlesztési projektvezető tapasztalat vagy IT infrastruktúra projektvezetői tapasztalat és 1-2 év szoftverfejlesztésben szerzett PM tapasztalat is megfelel
  • Képesség end-to end PM feladatok ellátására (projektmenedzsment életciklusának minden egyes fázisa)
  • tapasztalat multinacionális, nagyvállalati hierarchikus környezetben
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (minden dokumentáció angolul készül, projekttagok egy része nem magyar)
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • agilis módszertan ismerete, waterfall tervezés ismerete
  • Jira, MS Project tapasztalat

Előny:

  • projekt vezetői tanúsítvány (Prince, PMI, PMP..)
  • IT Secruity PM tapasztalata, vagy IT Security korábbi szekértői tudás, rendszerintegrációs vagy transzformációs projekttapasztalat
  • pénzintézeti/ banki/telekommunikációs tapasztalat

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 512 0990-es számon Fejes Katalin-t

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők