Loading

BUSINESS ANALYST (NK)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Hybrid - Budapest, IX. kerület

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidő, alvállalkozói jogviszony

Feladatok:

  • érintett területek követelményeinek összegyűjtése, dokumentálása és karbantartása
  • üzleti igények felmérése, elemzése, részvétel megoldási lehetőségek kidolgozásában, üzleti követelmények összeállítása és azok funkcionális és nem funkcionális specifikációkká történő átalakítása
  • stakeholderek felmérése, követelmények rangsorolása
  • use case-ek, User story-k, folyamatok és egyéb követelmények dokumentációjának kialakítása és karbantartása
  • tesztesetek, teszttervek és teszt-szkriptek kialakítása és karbantartása
  • projektkommunikáció facilitálása, beleértve az üzleti területek képviselői, IT szakértők, fejlesztők, ill. a minőségbiztosítási csapat tagjai közötti kommunikációt
  • projektmenedzserekkel történő együttműködés
  • fejlesztőkkel, a minőségbiztosítási csapat tagjaival és a projekt más érdekelt feleivel történő együttműködés
  • részvétel projektmegbeszéléseken
  • részvétel a projekt tervezésében és ütemezés kialakításában
  • projekteredmények áttekintése
  • együttműködés a minőségbiztosítási csapat tagjaival

Elvárások:

  • üzleti, számítástechnikai vagy kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség VAGY
  • 3+ éves tapasztalat üzleti elemzés, követelménygyűjtés és dokumentáció terén
  • erős elemző és problémamegoldó készség
  • analitikus gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs és interperszonális készségek
  • projektmenedzsment módszertanok és eszközök ismerete
  • folyamatábrázolásban, specifikációk írásában szerzett tapasztalat
  • Jira, Confluence tapasztalat
  • agilis fejlesztési módszerekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • angol nyelv aktív használata szóban és írásban

Amit ajánlunk:

  • cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • 50% home office lehetőség
  • szakmai fejlődés
  • közvetlen felettesed mentorként segíti majd a munkád
  • képzések, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutak
  • modern, kényelmes környezetben végezhető napi munka
  • nagy hangsúly a stabilitáson, munkatársak hosszú távú megbecsülése

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 364 6154-ös számon Rózsás Nikolett kollegánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők