Loading

TALENT SOURCER / HR RESEARCHER (LV)

Hungary - Budapest

Budapesti irodánkba (5. kerület) jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Reáltanoda utca 11.

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti, hibrid próbaidő után

Feladatok:

  • Kiválasztási projektek támogatása;
  • Álláshirdetések feladása, kezelése saját honlapon és állásportálokon;
  • Jelöltek felkutatása, megszólítása (telefon, online) adatbázisokból, valamint direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (Social Media. LinkedIn);
  • Munkaerőpiaci trendek követése;
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Tanácsadók asszisztenciája, adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-2 éves tapasztalat (toborzás, kiválasztás, LinkedIn, human resources, HR adminisztráció, recruitment, talent acquisition, sourcing, recruiter, researcher);
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Lelkes, motivált, proaktív személyiség;
  • Nagy teherbírás és stressztűrő képesség;
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 426 8308-as számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők