Loading

MENEDZSER ASSZISZTENS / EXECUTIVE ASSISTANT (LV)

Hungary - Komárom-Esztergom megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MENEDZSER ASSZISZTENS / EXECUTIVE ASSISTANT(LV)

Munkavégzés helye: Komárom környéke

Juttatások: versenyképes alapfizetés + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • A vezető munkájának adminisztratív támogatása, napi szintű egyeztetés;
  • Személyi titkári feladatok elvégzése (e-mail, naptár, meeting);
  • Központi email cím figyelése, bejövő levelek továbbítása az illetékesek felé;
  • Irodai dokumentációk, nyilvántartások, számlák, szerződések kezelése, kimutatások készítése;
  • Napi működéshez szükséges ügyek intézése;
  • Belépő munkavállalók balesetvédelmi és tűzvédelmi oktatásának megszervezése;
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi dokumentumok gondozása a munkavédelmi megbízottal együttműködve;
  • Integrált irányítási rendszer megbízott (KIR, MIR);
  • ISO tanúsítás teljes körű ügyintézése, dokumentumok készítése;
  • Beruházásokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése;
  • Pályázati anyagok kezelése, napra készen tartása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, önkormányzattal, felügyeleti szervekkel;
  • Fuvarozással kapcsolatos engedélyek és egyéb dokumentumok intézése;
  • HR adminisztráció;
  • Eseti projekt jellegű feladatok felettese megbízása alapján.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, pénzügyi, gazdasági, HR);
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (ügyvezetői asszisztens, felsővezetői asszisztens, menedzser asszisztens, titkársági asszisztens, irodavezető, Office Manager, Office Support, Admin, Secretary, Executive Assistant, Manager Assistant);
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP, Navision);
  • Irodai alkalmazások magasszintű ismerete (MS Office, Excel, Word, Powerpoint);
  • Vidám, nyitott, pozitív és rugalmas személyiség;
  • Proaktív, precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség;
  • Multitasking képessége, igényesség, talpraesettség;
  • Ács, Bábolna, Komárom, Almásfüzitő, Tata környéki lakhely preferált;
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezzen magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!