Loading

FEJLESZTÉSI VEZETŐ HELYETTES - MOBILALKALMAZÁSOK (JD)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FEJLESZTÉSI VEZETŐ HELYETTES - MOBILALKALMAZÁSOK (JD)

Helyszín: Budapest, XI. kerület (home office lehetséges)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: Teljes munkaidő, kontraktor

Feladatok:

  • üzleti igény feldolgozása, hiányzó üzleti információk jelzése a Projektvezető/Product Owner felé;
  • rendszerszintű architekturális tervezésben való részvétel;
  • a rendszer fejlesztésének megtervezése, belső érintettekkel (igénylőkkel, fejlesztőkkel és üzemeltetőkkel) való egyeztetése és előkészítése;
  • a fejlesztői/architekti elvárások betartatása, minőségjavító elvárások megfogalmazása a fejlesztők felé;
  • a fejlesztés menetének, folyamatának megtervezése, a szükséges fejlesztői jegyek felvétele;
  • a rendszer fejlesztésében való részvétel, a rendszer egyes fejlesztéseinek (új funkció, új projekt) szakmai koordinációja;
  • a rendszer fejlesztői oldali tesztjeinek elkészítésének koordinálása, elkészíttetése
  • fejlesztők forráskódjának ellenőrzése, code review;
  • a fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációs elvárások megkövetelése a fejlesztőktől;
  • fejlesztők irányítása, támogatása a szakmai munkában; részvétel a fejlesztői csapatok operatív és szakmai vezetésében;
  • a rendszer üzemeltetésének fejlesztő oldali támogatása;
  • a rendszer egyes fejlesztéseinek (új funkció, új projekt) szakmai vezetése

Elvárt tudás:

  • Mobil applikációk fejlesztésében - iOS és/vagy Android - szerzett tapasztalat (minimum 5 év)
  • Technológiák: Swift, Kotlin, RX ,
  • Módszertanok, egyebek: TDD (Test Driven Develoment) tapasztalat, Agilis módszertan, OOP principálok, Design principálok
  • Workerek, Message Brokerek ismerete
  • Komplex informatikai rendszerek fejlesztésben, vagy fejlesztések irányításában szerzett releváns tapasztalat;
  • Releváns tapasztalat fejlesztői csapatok irányításában, koordinációjában.

Előnyt jelent:

  • .NET Core / .NET 5-6-7, ASP.NET Core technológia ismerete
  • MS SQL ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén
  • CI-CD, build és deploy pipeline-ok kialakításában szerzett tapasztalat
  • JIRA, Azure Devops, Octopus, Angular ismerete
  • önálló munkavégzésre való hajlam
  • Microservice architektúrában szerszett tapasztalat
  • Üzleti szemléletre való nyitottság, agilitás.
  • Együttműködő, problémamegoldó fókuszú gondolkodás.
  • középszintű angol nyelvtudás

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 650 0484-os számon Orosz Judit kollégánkat.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők