Loading

PHP FEJLESZTŐ (NO)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Bugyi, Pest megye

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, hosszú távú

Feladatok:

  • Online-Shop fejlesztése (OXID eshop),
  • Weboldal fejlesztése (TYPO3),
  • Front-end és back-end fejlesztés,
  • API-fejlesztés,
  • Részvétel vállalatcsoport szintű, nemzetközi projektmunkákban,
  • Önálló projektek koordinálása,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Szakirányú, informatikai végzettség,
  • 1-3 éves szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (OXID/TYPO 3),
  • Programozási nyelvek ismerete: PHP, HTML, CSS és Java Script,
  • Stabil, kommunikációképes ANGOL és/vagy NÉMET nyelvismeret,
  • Csapatjátékos attitűd és elkötelezettség.

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja Gyurász Nikolett kollégánkat a +36 30 364 6154-es számon!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!