Loading

Ez az állás már megszűnt!
Hasonló álláslehetőségeink

IT - Consulting/PM

Hungary - Budapest

SOLUTION ARCHITECT - KONTRAKTOR (KK)

További információk

IT - Development

JUNIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

SENIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

Supply Chain/Logistics/Procurement

Hungary - Hajdú-Bihar megye

SUPPLY CHAIN LEADER (LV)

IT BUSINESS ANALYST (KF)

Bérszámfejtő és TB ügyintéző (LV)

Hungary Pest megye / Accounting / Finance / Controlling / Production/Manufacturing

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Bérszámfejtő és TB ügyintéző / Payroll Specialist (LV)

Feladatok:

  • Bér- és TB számfejtési feladatok ellátása,
  • Adatbázisok kezelése, karbantartása (munkaidő nyilvántartó-, és bérszámfejtő rendszer),
  • Munkaügyi feladatok ellátása,
  • Kilépő dolgozók teljes körű adminisztratív ügyintézése (számfejtés, munkaviszonyt lezáró igazolások kiállítása),
  • Kapcsolattartás a saját számfejtési körhöz tartozó területek vezetőivel, kollégáival,
  • Kapcsolódó jogszabályok követése.

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat (TB ügyintéző, társadalombiztosítási ügyintéző, bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző, HR, Payroll Specialist),
  • Naprakész TB-, adó- és munkaügyi jogszabályi ismeretek,
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Angol vagy német nyelv ismerete előny,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Nyitott, megbízható és vidám személyiség,
  • Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer, illetve bérprogramok ismerete,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Alsónémedi / Dunaharaszti környéke

200+

kihelyezés évente

143

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!