Loading

Ez az állás már megszűnt!

AUTOMATIZÁLÓ TESZTMÉRNÖK - PROJEKTMUNKA (EW5)

Hungary - Budapest / Information Technology / IT - Testing

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest XIII, próbaidő után heti 1 nap bejárás és remote

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: projekt

Feladatok:

  • Tesztesetek tervezése mobilbankos felületre.
  • Tesztadat gyűjtés / generálás,
  • Tesztesetek végrehajtása, teszt automatizálás

Elvárások:

  • Automatizálásban szerzett tapasztalat ( 5+ év)
  • Teszt automatizáló eszközökben tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • ISTQB
  • Banki tesztelői tapasztalat
  • Mobilbankos Applikációban szerzett automatizalasi tapasztalat
  • Selenium ismerete ( előny)
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2549-os számot.

200+

kihelyezés évente

126

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!