Loading

FULL STACK JAVA FEJLESZTŐ-ANGOLOS (GYD)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (részben home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidő

Feladatok:

  • A jelenlegi Java Swing Rich-Client helyett új vékony kliensek tervezése és létrehozása
  • REST-API-k tervezése és létrehozása az új kliensek adatbázis-háttereként
  • REST-API-k hozzárendelése a meglévő Oracle adatbázishoz
  • Szoftverfejlesztés és tervezés, specifikációk készítése
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés (3rd Level Support)
  • Verziókezelés
  • A training (9-12 hónap) után részvétel a karbantartásban
  • 3rd level support az alkalmazáskezelési feladatok részeként

Elvárások:

  • Minimum 3 év fejlesztői tapasztalat
  • Frontend: Angular 9, Typescript, GIT
  • Backend: Java, Cloud Services, Spring Boot & Spring Data JPA, Oracle, REST Services
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SQL
  • Scrum
  • Hosszútávú részvétel a projektben

Előnyök:

  • Tapasztalat agilis fejlesztésben
  • Tapasztalat a kliens/szerver architektúrában
  • Oracle adatbázis és JDBC tapasztalat
  • Alapvető ismeretek UNIX szerverekkel és Shell szkriptekkel
  • REST WebServices
  • Német nyelvtudás

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodás

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja +36 30 599 6319-as számon Komjád Gyöngyvér kollégánkat.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!