Loading

Gyártástervező / Gyártásprogramozó (LV)

Hungary - Komárom-Esztergom megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Gyártási megrendelések koordinálása,
  • A megrendelőkhöz szükséges feltételek lekérdezése, a gyártás összehangolása, gyártási kapacitások vizsgálata, gyártási határidők megadása,
  • A gyártási megrendelők számítógépes rendszerben történő rögzítése, A megrendelések sorrendjének meghatározása,
  • Gyártási határidők más gyártáskoordinátorokkal és a vevő kapcsolatok koordinátoraival történő egyeztetése,
  • Az anyagok és segédanyagok szállítási határidőinek beszerzéssel történő egyeztetése,
  • A gépi és személyzeti kapacitások gyártásfelelőssel történő egyeztetése,
  • A gyártási folyamat követése, eltérések megállapítása és intézkedések bevezetése,
  • A folyamatok javítási lehetőségek szempontjából történő vizsgálata és javaslatok kidolgozása,
  • Új eljárások alkalmazási lehetőségeinek vizsgálata, kidolgozása,
  • Konstruktív és megoldás-orientált cselekvés a termeléssel és anyagbeszerzéssel együttműködve,
  • A menedzsment és a hatóságok által előírt, rendszeres adatszolgáltatások elkészítése.

Elvárások:

  • Közép-/felsőfokú végzettség (logisztika, gazdasági),
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat (gyártástervező, gyártásprogramozó, Production Planner),
  • Aktív, kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • SAP ismeret vagy egyéb vállalat irányítási rendszer ismerete előnyt jelent,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód,
  • Határozott, magabiztos személyiség,
  • MS Office ismeret (Excel).

Munkavégzés helye: Esztergom környéke

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!