Loading

NEMZETKÖZI JOGÁSZ / VÁLLALATI JOGÁSZ (LV)

Hungary - Budapest

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NEMZETKÖZI JOGÁSZ / VÁLLALATI JOGÁSZ / LEGAL COUNSEL (LV)

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • A vállalatcsoporthoz tartozó cégek jogi természetű megkereséseink kezelése, intézése saját hatáskörben vagy egyeztetése az adott országban lévő ügyvédi irodával együttműködve;
  • Cégalapítások, cégmegszüntetések bonyolítása, koordinálása a világ 30 országában;
  • A nemzetközi HR tevékenység támogatása munkajogi, vezetői munkaviszonyt érintő kérdésekben;
  • A tagvállalatoknál előforduló szerződések véleményezése és támogatás nyújtása;
  • Szabadalmakkal kapcsolatos megkeresésekben támogatás a szakterület részére.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség;
  • 3-5 év gyakorlati tapasztalat nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál vagy ügyvédi irodában (Legal Advisor, Legal Counsel, Lawyer, Attorney-at-law, Corporate Law, Employment and Labor Law, Business Law, Rechtsberatung, Arbeitsrecht, Gesellschaftsrecht, Wirtschaftsrecht, jogtanácsos, jogi referens, nemzetközi jogász, ügyvéd, munkajog, polgári jog, gazdasági jog, társasági jog, ingatlanjog);
  • ANGOL és NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban;
  • Utazási hajlandóság évi néhány alkalommal;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Jelentkezzen angol/német nyelvű önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 426 8308-as számon Vági László kollégánkat.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!