Loading

DEVOPS ENGINEER (JCY)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

DEVOPS ENGINEER (JCY)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, részben home office

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

A cégről:

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, nemzetközi szoftvercégként 1998 óta nyújt IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással kapcsolatos szolgáltatásokat banki, pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon lévő ügyfelei számára.

Kit keresünk?

Jelentkezz, ha érdekel a fejlesztés támogatás, az energetikai és a fintech világ, szívesen dolgozol microservice alapú, felhős projekteken agilis környezetben, motivál, ha lehetőséged van csapaton belüli tudásmegosztásra és fontos számodra a szakmai fejlődés.

Feladatok:

  • Jenins költöztetés on-prem kubernetesbe
    • a jelenleg is használt rendszer kb. 100 jobot tartalmaz
  • GitlabCI támogatás
    • teszt konténerek beüzemelse a gitlab runnerben
  • Azure-ban azonnali fizetési rendszerhez kapcsolódó MS rendszer telepítés Terraform és Helm segítségével
    • rendelkezésre állnak most is az alap Terraform és Helm scriptek ezek review és upgrade szükséges
    • chartmuseum telepítés
    • annak megoldása, hogy minnél kevesebb mauális munkával komplet környezete legyen telepíthető
    • egy környezet kb. 70-80 pod
    • személyre szabott test környeztek automatikus telepítése és verzió upgradje
  • Automatizált terheléses tesztek indítása
    • szükséges egy olyan rendszer, ami automatikusan telepíti a környezetet és terheléses tesztet futtat rajta
    • rendellkezésre állnak Gattling tesztek ennek automatizálása és adatgyűjtése szükséges
  • Mointoring
    • bevezetés alatt álló Prometheus/Grafa review és a meglévő fejlesztése
    • alertek beállítása
  • Logging
    • bevezetés alatt álló EFK review és a meglévő fejlesztése
  • Service MESH
    • a microservice rendszerbe az ISTO bevezetésének a támogatása és DEVOPS rész megvalósítása
  • Grype/Aqua security scanner bevezetése
    • automatizált dokumentációs toolok beveztése

Elvárások:

  • 3+ év tapasztalat DevOps / alkalmazás üzemeltetés / infrastruktúra üzemeltetés területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat DevOps technológiák telepítésében és üzemeltetésében - Docker, Kubernetes, Azure, AWS
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Docker vagy egyéb konténertechnológia ismeret
  • Linux operációs rendszer erős ismerete
  • Adatbázis ismeret: Oracle / MSSQL / PostgreSQL / Ceph / NoSQL (Elasticsearch, Redis, Hazelcast)
  • Jenkins vagy hasonló CI / CD eszköz implementálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Apache Kafka / RabbitMQ / ActiveMQ valamelyikének ismerete
  • Az alábbi toolok ismerete (nem mindegyik kötelező) Helm, Kustomize, OpenApi, Ansible, Terraform, NGiNX, MetalLB, k9, Bitbucket, Gitlab, Jira, Jenkins, linkerd, Istio, Fluentd, Grafana, Prometheus, Zipkin, Jaeger

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 650 0484-es számon Orosz Judit kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!