Loading

Ez az állás már megszűnt!
Hasonló álláslehetőségeink

LINUX SZERVER RENDSZERGAZDA

Hungary - Budapest / Information Technology / IT - System Administration

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

LINUX SZERVER RENDSZERGAZDA (JO)

Munkavégzés helye: Budapest, részben home office

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Leendő kollégánk feladatai:

  • Sok kiszolgálóból álló, Ubuntu alapú Linux infrastruktúra üzemeltetésében való részvétel, annak tervezése, fejlesztése
  • Windows kiszolgálok üzemeltetése
  • Szerverek telepítése, karbantartása, felügyelete
  • Új technológiák bevezetésében való részvétel
  • Web fejlesztői csoport támogatása
  • Felmerülő hibák elhárítása
  • Desktop admin csoport támogatása

Számunkra az ideális jelölt:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Munkáját pontosan és precízen végzi
  • Jól tud csapatban dolgozni
  • Rendelkezik legalább 5 év Linux szerver üzemeltetői tapasztalattal
  • Linux scripting tapasztalat min 2 év (bash)
  • Apache, PHP, MySQL/MariaDB üzemeltetési ismertekkel (min 2 év)
  • Docker üzemeltetési ismeretekkel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • Windows/Azure AD ismerete;
  • HAProxy, ProxySQL ismerte
  • SAMBA ismerete
  • ISO 9001, ISO 27001 ismerete
  • VMware virtualizáció ismerete;
  • Többféle script nyelv ismerete;
  • JIRA ismerete
  • AWS ismerete
  • Adatbázisok működésének ismerete

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatok;
  • Sokszínű és komplex infrastruktúra;
  • Folyamatosan fejlődő rendszerek;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes havi alapjövedelem,
  • Béren kívüli juttatások (Szép-kártya),
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 650 0484-es számon Orosz Judit kollégánkat!

200+

kihelyezés évente

126

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!