Loading

TEST AUTOMATION ENGINEER (E-DB1)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII kerület (részben home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

A cégről:

Megbízónk egy több, mint 20 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar cég. Jelenleg 80 fős IT szakemberekből álló csapatunkhoz keressük új kollégát.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Elsősorban webes alkalmazások automatizált tesztjeinek implementálása
  • Tesztek futtatása, eredmények kiértékelése
  • Tesztek karbantartása
  • Tesztdokumentáció készítése
  • Talált hibák adminisztrálása, a javítás nyomon követése
  • Egyeztetések a projektszereplőkkel és a szakmai csapattal

Mikor érdemes jelentkezned:

  • Fejlesztési ismeretek
  • Tesztautomatizálási tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Igényesség, feladatok határidőre, precízen történő ellátása
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
  • Önálló, kreatív személyiség, jó csapatjátékos

Előny:

  • UFT, Gauge+Taiko, LoadRunner, Gatling tapasztalat
  • Service tesztek ismerete
  • Teljesítménytesztben való jártasság
  • Continuous Integration/Development/Deployment ill. DevOps környezetek használata
  • C#, Java, Javascript nyelvek valamelyikének ismerete
  • ISTQB CTFL vagy CTAL vizsga
  • Nemzetközi projekten szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Banki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • támogató, barátságos légkör, jó hangulat
  • rugalmas munkavégzés, home office lehetősége
  • személyes fejlődés lehetősége
  • Linkedin Learning
  • jól megközelíthető, kellemes, modern irodai környezet
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz

Jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával, vagy további információkért hívja a  +36 30 730 2579-es számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!