Loading

SENIOR AUTOMATA TESZTELŐ (EAS13)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (részben home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

A CÉGRŐL:

Megbízónk Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének tagja, egy nemzetközi hálózat része. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújt az iparág különböző szektorainak banki, egészségügyi területen.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

• Automata webes UI tesztelés kereteinek kialakítása

• Automatizált tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása

• Teszt esetek és tesztelést érintő dokumentációk elkészítése

• Manuális tesztelés szakmai támogatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• Tapasztalat C# / .NET Framework környezetben

• Automatizált tesztelésben szerzett minimum 3-4 év munkatapasztalat

• Webes GUI tesztelő eszköz ismerete

• Proaktivitás, jó kommunikáció, önállóság

• Minőségorientált szemlélet

• Középfokú angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁSHOZ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Python ismeret

• Specflow, RobotFramework, Selenium-Webdriver eszközök ismerete

• Docker, CI/CD ismeretek

• Egészségügyi ügyviteli ismeretek

• Agilis módszertani ismeret, tapasztalat agilis projektekben (SCRUM)

• JIRA, Confluence ismerete

• React ismeretek

• Felsőfokú végzettség (BSC, MSC)

SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

• Elemzői hozzáállás és problémamegoldó képesség

• Jó kommunikációs és csapatmunka készség

• Proaktív hozzáállás

• Eredményorientáltság

• Pontosság

AMIT KÍNÁLUNK:

• Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

• Home office lehetőség

• Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással

• Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások

• Stabilitás

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2549-es számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!