Loading

Ez az állás már megszűnt!
Hasonló álláslehetőségeink

IT - Consulting/PM

Hungary - Budapest

SOLUTION ARCHITECT - KONTRAKTOR (KK)

További információk

IT - Development

JUNIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

SENIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

Supply Chain/Logistics/Procurement

Hungary - Hajdú-Bihar megye

SUPPLY CHAIN LEADER (LV)

IT BUSINESS ANALYST (KF)

AZURE RENDSZERMÉRNÖK (LJD)

Hungary - Budapest / Information Technology / IT - System Administration

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, remote

Fizetés: 80-100.000 Ft/nap

Munkavégzés jellege: full time alkalmazott

A pozícióról:

Megbízónk felhőmigrációs projektjeibe keresünk tapasztalt Rendszermérnököt / Azure Cloud Administratort, aki nemzetközi környezetben is megállja a helyét.

Feladatok:

  • Microsoft Azure Cloud Solutions konfigurálás és migráció MS platformra
  • Microsoft 365 szolgáltatások bevezetése, beleértve az AZURE AD-t, EM+S-t, Intune-t és a Windows Autopilot-ot
  • Microsoft Exchange és Office 365 konfigurálás és migráció
  • Tűzfaltelepítés, beleértve a fejlett biztonsági funkciókat, pl. DPI SSL és Gateway AV
  • Switching Configuration,vLANs és basic routing
  • Biztonsági mentési megoldások konfigurálása és kezelése
  • Részvétel új termékek, szolgáltatások, folyamatok és technológiák fejlesztésében, értékelésében
  • Igény szerint további projektek, pl. rendszerek előkészítése, felhasználói dokumentáció készítése és tesztelés

Vágyott háttér:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat szerver migrációval kapcsolatban, Microsoft környezetben
  • Legalább 2 év Office 365 migrációval kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 év Microsoft Azure tapasztalat
  • Erős hálózatismeret
  • Erős storage system tapasztalat
  • Erős virtualizációs tapasztalat
  • Microsoft SQL szerver ismeret
  • Erős angol nyelvtudás

Pluszban jó:

  • ConnectWise Manage / Automate ismeret
  • MCSA / MCSE / CCNA / CNP / VCP tanúsítvány

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy hívja a +36 70 617 9991-es számon Lipták János kollégánkat.

200+

kihelyezés évente

143

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!