Loading

Ez az állás már megszűnt!
Hasonló álláslehetőségeink

NETWORK ADMIN SUPPORT (LJD)

Hungary - Budapest / Information Technology / IT - System Administration

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, remote

Fizetés: 50-55.000 Ft/nap

Munkavégzés jellege: kontraktor

Feladatok:

  • Data Center infra üzemeltetése, távolról (nem a DC-ből)
  • időnként vidéki helyszíni munka a géptermekben, de nem jellemző a fizikai hozzáférés szükségessége
  • 5x8-ban, esetenként készenlét munkaidőn kívül
  • Alkalmazás szintű hibakeresésekben közreműködés, infra oldal képviselete, capture-ök elkészítése, elemzése
  • Részvétel implementációs projektekben (a tervezést a nálunk levő CCIE és CCNP vagy egyéb technológiai expert kollégák végzik) implementációban részt vehet, amihez ért, azt átvállalhatja

Technológiák:

  • Cisco DC routing, swtiching átlátása, esetenként állítása, hibekeresés
  • Cisco FPR tűzfal szabály manipuláció, Cisco FMC-n keresztül, beálíltás, hibakeresés
  • Általános VMware infrastruktúra napi teendők, gép létrehozás, állítás, hibakeresés
  • F5 load balancer (LTM) alap üzemeltetés, hibakeresés
  • JIRA jegykezelés, ITIL szerű működéssel (viszonylag fejlett folyamatok szerint)

Elvárások:

  • Gondolkodó, analitikus hozzáállás, nem gépies, robot munkát szeretnénk.
  • Egyfajta owner szerepet szeretnénk betöltetni a kollégával vagy kollégákkal!
  • Aki ha problémát, megoldandó helyzetet lát, akkor megpróbálja megoldani, kér segítséget, ha nem megy, eszkalál.
  • Az expert kollégák – akik a környezetet építették – elérhetőek, az elvárt L1 és L2 teendőket meg tudják tanítani, ha van rá alap és van rá nyitottság

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy hívja a +36 70 617 9991-es számon Lipták János kollégánkat.

200+

kihelyezés évente

147

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!