Loading

Ez az állás már megszűnt!
Hasonló álláslehetőségeink

IT - Consulting/PM

Hungary - Budapest

SOLUTION ARCHITECT - KONTRAKTOR (KK)

További információk

IT - Development

JUNIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

SENIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

Supply Chain/Logistics/Procurement

Hungary - Hajdú-Bihar megye

SUPPLY CHAIN LEADER (LV)

IT BUSINESS ANALYST (KF)

MANUÁLIS TESZTELŐ, PROJEKT (ED10)

Hungary - Budapest / Information Technology / IT - Testing

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Helyszín: Full remote, igény szerint az iroda rendelkezésre áll Budapesten

Fizetés: Versenyképes

Munkavégzés formája: Kontraktor, full-time hosszútávon

A projektről:

Fejlesztés alatt álló bioinformatikai rendszer, amely a víruskutatásban panelek szerint ötleteket ad vagy összefüggéseket keres. A platform fertőző vírusok felkutatására, variánsaik detektálására hivatott, ú.n. vírus genom kutatásokat támogat A.I-al, pl. a Covid kapcsán is használták + kórházakban elszaporodó vírusos fertőzések vizsgálatára használják. E mögött pedig egy ún. mikrobiális szekvencia adatbázis van, aminek az adatai által támogatható a fertőzések megelőzését és kezelését segítő eszközök fejlesztése. Ezen rendszer és egy kapcsolódó ügyfélportál teszteléséhez keresünk angolul jól beszélő manuális tesztelőt, aki a JIRA erre alkalmas felületén létre tud hozni és le tud futtatni manuális teszteket.

Feladatok:

  • Tesztek definiálása és létrehozása JIRA-ban
  • Tesztek lefuttatása és kiértékelése, dokumentálása
  • Eredmények riportálása fejlesztők felé és bugfix support

Elvárás:

  • Tesztek definiálása és létrehozása JIRA-ban, tesztek lefuttatása és kiértékelése, dokumentálása, eredmények riportálása fejlesztők felé és bugfix support
  • Minimum 2 év manuális tesztelői tapasztalata
  • Közepes szintű angol nyelvtudás szóban-írásban
  • JIRA ismeret

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2549-es számot.

200+

kihelyezés évente

143

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!