Loading

SENIOR DATA ENGINEER - KONTRAKTOR (JK)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XI kerület (részben home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alvállalkozói státusz

Feladatok

  • Követelmények részletes analízise, kidolgozása
  • Részvétel döntéstámogató anyagok készítésében
  • Együttműködés üzleti elemzőkkel, üzleti stakeholder-ekkel, más területek rendszerszervezőivel
  • Big Data környezetben Data Pipeline-ok tervezése, fejlesztése Python programozási nyelven
  • Projekttől függően AWS, Google vagy on-premise Hadoop környezetben
  • Adat előkészítési/tisztítási algoritmusok tervezése, implementálása
  • Data Scientist-ek modellezési munkájának technikai támogatása
  • DevOps feladatok ellátása
  • Tesztelési terv készítése, tesztesetek létrehozása
  • Tesztelés dokumentálása
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása

Elvárások

  • Programozói/informatikai/mérnöki tanulmányok
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Adattárház és modellezési ismeretek
  • SQL, PL/SQL készségszintű használata
  • Python, Data pipelines/ETL, Git ismerete, gyakorlati tapasztalatok
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs tapasztalatok
  • Pénzügyi szektor ismeretek
  • Stabil angol nyelvtudás szóban, írásban

Előnyt jelent

  • A következők közül egy vagy több ismerete: Amazon AWS, Nexus, PostgreSQL, Airflow, Kafka, DWH, BI, Bitbucket, Jenkins, Shell, Jira, Confluence, Google Big Query, Hadoop
  • Rendszerszervezői tapasztalat adat közeli területen

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 650 0484-es számon Orosz Judit kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!