Loading

SENIOR RPA FEJLESZTŐ - UIPATH (KD)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII kerület (részben home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

A CÉGRŐL:

Megbízónk az egyik legnagyobb német értékpapír forgalmazó bank számára nyújt IT fejlesztést és üzemeltetést Budapesten.

20 éve Magyarországon lévő, dinamikusan fejlődő, jelenleg 80 fős IT szakemberekből álló csapatunkba keressük új kollégánkat.

FELADATOK:

  • Banki folyamatokkal kapcsolatos igények felmérése, megoldások tervezése, ráfordítás becslés készítése
  • Robotok önálló fejlesztése, konfigurálása, tesztelése, tesztelés szervezése
  • A már meglévő folyamatok üzemeltetése, karbantartása és továbbfejlesztése
  • Kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Projektekben való aktív részvétel, a projektmenedzser munkájának támogatása, az ide kapcsolódó tervezés, szervezés, ellenőrzés támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás belső ügyfelekkel, az üzleti oldal támogatása
  • Junior munkatársak támogatása, munkájuk szervezése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább három éves RPA fejlesztői tapasztalat
  • UiPath Studio és Orchestrator alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés és proaktív hozzáállás
  • Ügyfél központúság
  • Elemzőkészség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Szervezőkészség és priorizálás
  • Tapasztalat junior kollégák szakmai irányításában, fejlesztésében
  • Tapasztalat RPA életciklus menedzsmentben, az üzleti folyamatok felmérésben, dokumentáció elkészítésében

ELŐNY:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • barátságos, támogató légkör
  • személyes fejlődés lehetősége, képzések, tréningek
  • hibrid munkavégzés, home office lehetősége
  • jól megközelíthető, kellemes, modern irodai környezet
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás, bónusz
  • Linkedin Learning
  • céges programok, rendezvények

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a  +36 30 512 0990-es számon Fejes Katalin kollégánkat.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!