Loading

BUSINESS ANAYLST (KC)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BUSINESS ANALYST (KC)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, hibrid munkavégzés

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Kezdés: azonnal

A cégről:

1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó megbízónk folyamatosan fejlődő és növekvő fiatal csapatába keres új munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése, megértése, fejlesztési feladatok specifikálása / user story-k írása
  • Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé
  • A projektekhez tartozó üzleti és specifikációs dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Prezentációk készítése és megtartása
  • Az elkészült megoldások bemutatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal
  • Szoros együttműködés a belső csapatokkal (fejlesztés, tesztelés, projektvezető, sales)

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat Business Analyst vagy Rendszerszervezői pozícióban IT területen
  • Banki IT területen szerzett tapasztalat, banküzemi folyamatok ismerete
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy informatikai),
  • Szoftverfejlesztési módszertanok, projekt- és release-menedzsment ismeretek
  • Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
  • Atlassian termékcsalád ismerete (Jira, Confluence)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Analitikus gondolkodásmód, erős dokumentációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi ismeretek
  • Tesztelési módszertanok és tesztelés támogató eszközök ismerete
  • Pre-sales folyamatok támogatásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, szakmai kihívásokat jelentő state of the art projektek
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Modern, jól megközelíthető iroda; versenyképes jövedelem

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 512 0990-es számon Fejes Katalon kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!