Loading

ÁLTALÁNOS GÉPKEZELŐ (AG)

Hungary Pest megye

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Zsámbék

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

A cégről:

Az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége dinamikusan fejlődő üzletágaihoz keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása előirt utasítások alapján
  • legyártott munkadarabok mérése és ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • munkakörnyezet tisztán és rendben tartása
  • szívesen vesszük javítási, fejlesztési javaslataidat

Elvárások:

  • több műszakos munkarend vállalása
  • szakmai végzettség (CNC gépkezelő, gépgyártás technológiai technikus, CAD-CAM informatikus, gépi forgácsoló)
  • mérésekben szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer, menetkaliber)
  • CNC gépkezelésbe szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
  • fiatal, agilis, nagy teherbírású

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tervezhető munkabeosztás
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • stabil, megbízható munkahelyet, ami több mint 30 éve dinamikusan fejlődik
  • túlóra prémium

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!