Loading

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ (AG)

Hungary Pest megye

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Zsámbék

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

A cégről:

Az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége dinamikusan fejlődő üzletágaihoz keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • CNC gépek programozása és beállítása
  • egyedi gyártmányok programozása és gyártása
  • CAD/CAM programok előkészítése, létrehozása, dokumentálása
  • a programfolyamat tesztelése és ellenőrzése, valamint a digitális rajzok kivitelezhetőségének és helyességének ellenőrzése
  • szívesen vesszük javítási, fejlesztési javaslataidat

Elvárások:

  • programozási tapasztalat CAD/CAM területen, CNC gépekkel való tapasztalat
  • precíz, igényes, önálló munkavégzés
  • magas szintű számitógépes ismeret
  • magas szintű problémamegoldó és szervező képesség

Előny:

  • faipari CNC gépek programozása

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tervezhető munkabeosztás
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • stabil, megbízható munkahelyet, ami több mint 30 éve dinamikusan fejlődik

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!