Loading

Ez az állás már megszűnt!

IT TESZTELŐ (E-B03)

Hungary - Budapest / /

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, 2-3 nap bejárás

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • Az üzleti elemző kollégák által a cég IT rendszerein végzett manuális tesztelési feladatok (tesztadat rögzítés, üzleti és funkcionális tesztelés, hibajavítások verifikációja, hibajelzés és management) átvétele, elvégzése, továbbá ezen kollégák és az IT közötti együttműködés javítása annak érdekében, hogy a manuális tesztelési feladataid hatékonyan végezhetők legyenek..
  • Teszt tervek, teszt-lefedettségi tervek, ekvivalenciapartíciók készítése, dokumentációja illetve a manuális tesztelési feladatok, illetve a megismert termékek és funkciók alapján a maximális teszt lefedettség és minimális karbantartási költség (flakyness, change-detection) érdekében.
  • Egy E2E (end-to-end) UI teszt automatizációs rendszer (Playwright / Selenium) bevezetése, amely lehetőséget biztosít akár kódolás nélküli (no-code / low-code / record-replay) tesztek készítéséhez, futtatásához és elemzéséhez is.
  • A termékek szempontjából üzletileg kritikus tesztesetek meghatározása a BA-k segítségével, majd ezen tesztek elkészítése és automatizálása, a fejlesztőkkel történő egyeztetés, a CI/CD rendszerbe történő teszt-bekötés.
  • A hibát jelző tesztek elemzése, javítása, illetve pozitív hiba esetén az IT kollégákkal történő egyeztetés és hibajavításban történő segítségnyújtás valamint az informatikai rendszerek manuális és ismételhető tesztelhetőségének javítása érdekében javaslattétel és aktív közreműködés a projektek tervezésekor, és kivitelezésekor.

Elvárások:

  • Minimum BSc. informatikai képesítés
  • Minimum 3 éves tapasztalat manuális tesztelőként IT rendszerek felhasználói felületének (frontend) tesztelésével, és
  • Minimum 1 éves tapasztalat automatizált teszteléssel (akár no-code alapú - pl Testim, akár kód alapú - pl Selenium/Playwright),
  • Angol alap szint, folyékony magyar nyelvtudás szükséges

Előny:

  • JIRA, X-Ray ismeret
  • banki, vagy biztosítói területen szerzett tapasztalat

Jelentkezzen online angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával, vagy hívja kollégánkat a 36307302549.

200+

kihelyezés évente

119

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők