Loading

Ez az állás már megszűnt!

GYÁRTÁSI KOORDINÁTOR ÉS ADMISZITRÁTOR (AG)

Hungary Pest megye / /

Jelenleg az az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége számára keresünk munkatársat:

munkakörbe, zsámbéki telephelyükre.

Munkavégzés helye: Zsámbék

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Feladatok:

  • Darabjegyzékek feltöltése, karbantartása
  • Gyártási folyamatok jelentése
  • Gyártási modul naprakész állapotban tartása
  • Kapcsolódó üzemben dolgozók jelentéseinek összesítése, ellenőrzése
  • Anyagok és készletek kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Leltározás, leltárjelentések készítése, ellenőrzése
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció számítógépen való vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyors munkavégzés
  • Nagyfokú pontosság, precizitás
  • Középfokú számítástechnikai ismeretek (Excel, Office, stb)
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Műszaki beállítottság előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • MFG, vagy QAD rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapatszellem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

200+

kihelyezés évente

119

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők