Loading

Ez az állás már megszűnt!

ÜZLETÁGVEZETŐ (AG)

Hungary Pest megye / /

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

munkakörbe

Munkavégzés helye: Zsámbék

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

A cégről:

Megbízónk az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége. Az 1991-ben alakult cég, mintegy 150 munkatársával, és a több, mint 3 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai bútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása
  • Új ügyfelek felkutatása, piacfejlesztés,
  • Meglévő ügyfelekkel, építészekkel, tervezőkkel való kapcsolattartás,
  • Gyártókkal való kommunikáció
  • Szállítás, szerelés és helyszíni kivitelezés személyes felügyelete és ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, kivitelezővel, lebonyolító szervezettel.
  • Üzletági weboldal karbantartása
  • Éves értékesítési, és marketing terv kidolgozása, és végrehajtása
  • Saját gyártói és a kereskedelmi források menedzselése
  • Termékfejlesztések kezdeményezése
  • Optimális készlet- és árszintek meghatározása, konkurencia figyelés

Elvárások:

  • Erős kereskedelmi képességek
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Munkájában precíz, pontos, megbízható;
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség,
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • Projektvezetésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Építőipari, és/vagy tervezői Kapcsolatrendszer,
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Piaci szereplők ismerete
  • Tárgyalóképes Angol és/vagy Német nyelvtudás

Pozíció területe(i):

  • Gyártás / Termelés,
  • Projektmenedzser,
  • Gépészmérnök,
  • Faipari mérnök,
  • Kereskedelem

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

200+

kihelyezés évente

119

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők