Loading

Ez az állás már megszűnt!

REACT FEJLESZTŐ - PROJEKT (ECV-01)

Hungary - Budapest / /

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, 4-5 nap irodai bejárással

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: kontraktor, 3 hónap hosszabbítás lehetőségével (akár 36 hónapos projektmunka)

Feladatok:

  • Esztétikus megjelenésű webshop fejlesztése
  • Meglévő rendszer továbbfejlesztése
  • Gyártó rendszer rendelésnyilvántartó részének elkészítése
  • Backend feladatok
  • Meglévő REST API wrappolása

Elvárások:

  • Minimum 3-4 év webfejlesztésben szerzett tapasztalat, főleg React frontendfejlesztési gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete dokumentációs szinten

Szükséges technológiák ismerete:

  • Frontend: React
  • Backend: PHP Symfony, Nodejs, Mysql, Docker

Jelentkezzen online angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával, vagy hívja kollégánkat a 36307302549.

200+

kihelyezés évente

119

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők