Loading

Ez az állás már megszűnt!

FULLSTACK JAVA FEJLESZTŐ (GYK)

Hungary - Budapest / /

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület, hibrid (minimum 3 nap irodai bejárással)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony, teljes idős

Főbb feladatok:

  • Java fejlesztőként szerver és kliens oldali alkalmazások létrehozása (főleg Spring Boot + Angular technológiákban folyik a munka, de előfordulhat: JSE, JEE a régi frontend technológiákkal: HTML CSS, JS)
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk, műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat, valamint a vállalat minden alkalmazottjával

Amit kérünk tőled:

  • Java /JEE/ Spring Boot fejlesztési tapasztalat (minimum 1-2 év projekttapasztalat)
  • Frontendes 1-2 éves éles munkatapasztalt (JavaScript, HTML, CSS, vagy/ és modern frontend technológiában szerzett tapasztalat Angular/React/Vue)
  • tanulásra nyitottság
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szükséges

Előnyt jelent a következő technológiák ismerete:

  • Verziókezelő rendszerek: Git, Azure DevOps
  • Front-end technológiák: Angular, (React, Vue) egyéb modern keretrendszer ismerete
  • Függőség kezelő rendszerek: Gradle, Maven
  • Adatbázis ismeretek: MySQL, MSSQL, Oracle
  • REST API, SOAP
  • Általános kommunikációs fájlformátumok: XML, JSON
  • Spring keretrendszer
  • JPA, TypeScript

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 599 6319-es számon Komjád Gyöngyvér kollégánkat.

200+

kihelyezés évente

119

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők