Loading

ADATTÁRHÁZ PROJEKTVEZETŐ (KK)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

fejlesztési területre

Munkavégzés helye: Hibrid/Budapest

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony

Feladatok:

  • projekt terv elkészítése és sikeres végrehajtása, határidők és költség tényezők betartatásával
  • erőforrás tervezés, projekt résztvevőinek összehangolása rendszeres kommunikációval, proaktív kockázatkezeléssel

Elvárások:

  • minimum 3 év DWH/Adattárház projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Pénzintézetnél szerzett projekt vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó és stressztűrő képesség.
  • agilis módszertan ismerete
  • projekt vezetői tanúsítvány

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 512 0990-es számot!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők