Loading

MEDIOR JAVA BACKEND FEJLESZTŐ (GYE)

Hungary - Budapest

Megbízónk, az egyik patinás hazai pénzintézet leányvállalata, a magyar lízingpiac 24 éve stabil, meghatározó szereplője, aki a jelenlegi piaci pozíció megtartásával, a meglévő gépjármű finanszírozási termékei mellett újabb lízingtermékek bevezetésével bővíti tevékenységét, melyhez az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, próbaidő alatt on-site, utána 2-3 nap bejárás

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

 Feladatok:

  • Digitális fejlesztéseiben való részvétel, komplex, teljes körű fejlesztési feladatok végrehajtása
  • Logikai, fizikai rendszerterv értelmezése, használata karbantartása
  • Igények megvalósíthatósági elemzése, előkészítése
  • Infrastruktúra és architect fejlesztési feladatok tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel
  • Rendszer- és üzemeltetési dokumentációk készítése.
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Rendszerben fellépő hibás események elemzése, hibaelhárítása
  • Együttműködés az üzemeltetést és fejlesztést támogató társterületekkel
  • Opcionálisan: 2-4 fő fejlesztő szakmai vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 3 éves Java back end programozói tapasztalat
  • Angular/React fejlesztési tapasztalat, vagy nyitottság fullstack fejlesztői feladatok irányába
  • Több rétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SQL ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás
  • Széleskörű ismeretetek, erős rendszerszintű gondolkodás, proaktivitás
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, ügyfél és szolgáltatás központú gondolkodásmód

Előnyök:

  • Oracle és/vagy MSSQL adatbázisok ismerete
  • Spring Boot keretrendszer ismerete
  • Microservice rendszerek ismerete
  • Verziókezelők (Github, Gitlab) ismerete
  • Microsoft Azure ismerete
  • CI/CD technológiákkal/technikákkal kapcsolatos tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • REST API webservice tapasztalat
  • Konténer technológia ismerete
  • Tesztelési eszközökben való jártasság
  • Vezetőfejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése
  • színvonalas, modern munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + bónusz egyéb juttatások
  • egészségprogram
  • sport tevékenység támogatása

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 599 6319-es számon Komjád Gyöngyvér kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők