Loading

MARKETING MUNKATÁRS (AG)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, (home office lehetőség biztosított).

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidő

A feladataid lesznek:

  • Online és offline marketing tevékenységek;
  • Rendezvények, céges programok és konferenciamegjelenések szervezése és felügyelete;
  • Social média platformok kezelése (Facebook, Linkedin);
  • Kreatív, egyedi tartalmak megalkotása (előny, ha tudod használni a ChatGPT-t, de nem elég, ha ő dolgozik helyetted)
  • Weboldalunk tartalmának folyamatos frissítése és felügyelete;
  • Egyszerűbb grafikai munkák elkészítése (pl tudj Canva-t használni), igény esetén grafikus bevonásával;
  • Employer branding;
  • Új marketinglehetőségek feltérképezése, elemzése
  • Szakmai anyagok előkészítése, adminisztratív feladatok

A jelentkezéshez szükséges kompetenciák:

  • Min. 2 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos, hatékony kommunikáció
  • Kiemelkedő helyesírás és stilisztikai készség
  • Dinamikus, ambiciózus, proaktív személyiség
  • Kreatív, de precíz munkavégzés
  • Social média felületek átfogó ismerete
  • Google Ads és WordPress ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat marketingstratégia kialakításban
  • Salesforce felhasználói tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés és felelősségteljes munka
  • Nálunk megvalósíthatod az elképzeléseid, akár rugalmas időbeosztással is
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Támogató, barátságos cég kultúra, jó hangulatú csapat
  • Alapbéren felüli, KPI alapú bónuszrendszer
  • Cafeteria és Medicover
  • Rész- vagy teljes munkaidő
  • Támogatjuk a kismamák visszatérését a munka világába
  • Home Office lehetőség

Jelentkezz szakmai, fényképes önéletrajzoddal és rövid motivációs leveleddel (külön értékeljük, ha angol nyelvű önéletrajzot is csatolsz a pályázatodhoz), vagy további információkért hívd a +36-30-730-2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!