Loading

TERMÉKFEJLESZTŐ VILLAMOSMÉRNÖK / DESIGN ENGINEER (LV)

Hungary Pest megye

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A tevékenység középpontjában az adott termékcsoport (beépíthető elektromos szerelvények) termékeinek fejlesztése, tervezése és kialakítása áll;
  • Felelős a termékért a termékfejlesztéstől és rajzkészítéstől a próbagyártások végrehajtásán keresztül a szériagyártásig;
  • Az előírt elvárások, szabványok betartatása;
  • Szériaérett termékek tervezése és fejlesztése, a változások utókövetése;
  • A termékek folyamatos gondozása, fejlesztése az optimalizálási, újítási javaslatok és reklamációk alapján (tervezéstől a kivitelezésig);
  • Vázlatok és Design-javaslatok készítése a hazai és a nemzetközi előírások figyelembe vételével;
  • A konstrukció optimalizálásához tartozó, az azt szolgáló vizsgálatok és próbák elvégzése (sorozatgyártáshoz);
  • 3D nyomtatóval támogatott iteratív tervezési folyamatok alkalmazása, prototípus modellek elkészítése és kinyomtatása, funkcionális tesztek elvégzése;
  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalati kollégákkal, valamint a vállalaton belüli társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (VILLAMOSMÉRNÖK, vagy mechatronikai mérnök);
  • 2-3 éves releváns tapasztalat (Design Engineer, műanyagalkatrészek, fémtermékek tervezése, 3D nyomtatási technológia);
  • TERMÉKFEJLESZTÉSI / KONSTRUKTŐRI szakmai tapasztalatok;
  • AutoCAD ismeretek (SolidWorks ismeret előnyt jelent);
  • Aktív NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Határozott, proaktív személyiség;
  • Jó szervezőkészség, stressztűrő képesség;
  • Rugalmasság és utazási hajlandóság.

Munkavégzés helye: Alsónémedi / Dunaharaszti környéke

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!