Loading

Ez az állás már megszűnt!

DEVOPS MÉRNÖK (PRM)

Hungary - Budapest / /

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Docker/Kubernetes/stb. technológiák használata saját és nagyvállalati környezetben
  • CI/CD támogatása és kialakítása
  • Nagyvállalati ügyfélprojektek támogatása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Részvétel az új alkalmazások fejlesztésénél, meglévők újraírásánál vagy support feladatoknál az üzemeltetési architektúra megvalósításában és hosszútávú menedzsmentjében, karbantartásában
  • Jelentős szerepvállalás a meglévő alkalmazásaink konténerizálásában, build és release folyamataik automatizálásában
  • Segítségnyújtás a fejlesztők számára a CI pipeline-ok elakadása vagy éles rendszerek hibakeresése esetén

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Linux ismeret
  • Hálózati ismeretek
  • Legalább 3 éves vállalati Devops, IT rendszer üzemeltetési vagy rendszermérnöki gyakorlat
  • Script nyelvek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, illetve szakmai angol nyelven olvasás

MUNKAVÉGZÉSHEZ SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

  • Eredmény orientált szemlélet
  • Analitikus és rendszerben való gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulási, szakmai fejlődési elkötelezettség
  • Csapatmunka
  • Szabálykövetés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Release/Folyamat menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • ITIL módszertan ismerete
  • Adatmodellezésben, funkcionális modellezésben, folyamat-modellezésben szerzett tapasztalat
  • Rendszerintegrációs ismeretek
  • DevOps konzultációban szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat konténerizált környezetben
  • GIT ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
200+

kihelyezés évente

103

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők