Loading

Ez az állás már megszűnt!

TERÜLETI KÉPVISELŐ - ÉPÍTŐANYAGOK, MŰSZAKI MEGOLDÁSOK (AKL)

Hungary Pest megye / /

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest és Közép-Magyarország

Juttatások: alapbér + jutalék forgalomtól függően + céges autó

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • Speciális építőipari termékek, építőanyagok, műszaki megoldások értékesítése Közép-Magyarország területén;
  • Üzletfejlesztés: új partnerek felkutatása, kapcsolattartás már meglévő ügyfelekkel;
  • Tervezőirodák, kivitelezők látogatása;
  • Ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése;
  • Szerződéskötés;
  • Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Beruházások folyamatos figyelemmel kísérése az értékesítési területen.

Elvárások:

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség (felsőfokú végzettség előny);
  • Min. 2-5 éves tapasztalat értékesítés területén (építőipar, kivitelezés, építőanyagok, ipari padló, beton, üzletkötő, projekt értékesítés, field sales representative, értékesítési szaktanácsadó, kereskedelmi képviselő);
  • Kereskedői véna, kiemelkedő kommunikációs képesség;
  • Műszaki ismeretek;
  • Fiatalos, lendületes, flexibilis személyiség;
  • Önálló, precíz munkavégzés, csapatjátékos;
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezzen magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával, vagy további információért hívja a +36 30 426 8308-as számot.

200+

kihelyezés évente

103

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!