Loading

RENDSZERÜZEMELTETŐ MÉRNÖK (LJE)

Hungary - Budapest

Megbízónk, az egyik patinás hazai pénzintézet leányvállalata, a magyar lízingpiac 24 éve stabil, meghatározó szereplője, aki a jelenlegi piaci pozíció megtartásával, a meglévő gépjármű finanszírozási termékei mellett újabb lízingtermékek bevezetésével bővíti tevékenységét, melyhez az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, hibird (heti 2-3 nap office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti, teljes munkaidő

Feladatok:

  • A vállalat IT rendszereinek és szolgáltatásainak felügyelete és üzemeltetése, a szerver infrastruktúra napi szintű üzemeltetési feladatainak ellátásában való aktív részvétel az üzemeltető csapat tagjaként.
  • Infrastruktúra fejlesztési feladatok tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel
  • IT monitoring rendszerek kezelése.
  • Incidensek kezelése.
  • Operációs rendszer karbantartási feladatok végzése.
  • Ticketing rendszer kezelése.
  • Rendszer- és üzemeltetési dokumentációk készítése.
  • Együttműködés az üzemeltetést támogató szolgáltató partnerekkel.

Elvárások:

  • Microsoft alapú szolgáltatások ismerete.
    • M365 felhős szolgáltatások
      • Azure AD
      • Teams
      • InTune
      • Sharepoint
      • Exchange
    • Microsoft on-premise szolgáltatások
      • Windows kiszolgáló operációs rendszer
      • Platform szolgáltatások
      • MS SQL szolgáltatás
      • Exchange levelező szolgáltatás
      • Hyper-V virtualizáció
      • Failover clustering szolgáltatások
      • Powershell ismeretek
  • Hálózat ismeretek.
  • Weblogic /JBoss / Tomcat alkalmazás szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Legalább 3 éves, medior szintű aktív üzemeltetői tapasztalat.
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, ügyfél és szolgáltatás központú gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség.
  • Gyártói tanúsítások (MCP, MCSA, MCSE).
  • Linux operációs rendszerek implementálása és üzemeltetése
  • Oracle adatbázis ismeretek.
  • Storage üzemeltetési tapasztalat.
  • Tűzfal üzemeltetési tapasztalat.
  • Tapasztalat M365 migrációs projektben
  • Azure ismeretek
  • DevOps ismeretek

Amit kínálunk:

  • heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése,
  • színvonalas, modern munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + bónusz + egyéb juttatások,
  • egészségprogram
  • sport tevékenység támogatása.

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja Lipták János kollégánkat +36 70 617 9991-es számon.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!