Loading

Ez az állás már megszűnt!

IOT ARCHITECT (JA)

Baranya megye / /

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Pécs, full remote (max. 1 bejárás/negyedév)

Fizetés: versenyképes

Munka jellege: alvállalkozói státusz

Start: azonnal, hosszú távú projekt

Feladatok:

  • IoT eszközök illesztése, telepítése az IoT hub-ra (beleértve a certificate alapú hitelesítést is)
  • IoT és IoT Edge eszközök működésének értése, eszközök konfigurálása, kommunikáció az egyes gyártókkal, support csapattal
  • javaslattétel projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására
  • új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata
  • saját termékek továbbfejlesztése, új komponensek és alkalmazások tervezése, kidolgozása
  • a követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása
  • IT specifikációk megfogalmazásának támogatása
  • IT Architektúrális irányelvek betartása, betartatása
  • projektek technológiai támogatása
  • részvétel a teljes implementációs folyamatban
  • szoros együttműködés a helyi és nemzetközi architect kollégákkal, illetve a támogató csapat tagjaival

Elvárások:

  • min. 5 év szakmai tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú (informatikai egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Azure IoT Hub
  • Azure Device Update
  • Azure DataHub, EventGrid
  • Device Twin, Direct Method Call
  • architektúra standard módszerek ismerete (TOGAF)
  • projekt módszerek ismerete (Agile)
  • átfogó arhitektúrális ismeretek nagyvállalati rendszerek tekintetében
  • üzleti igények megértésében és IT megoldásokra való lefordításában való jártasság
  • jó moderációs és konfliktus kezelési képességek
  • kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • utazási hajlandóság (belföld, külföld)
  • szenioritás: senior L1 - senior L3

Előnyök:

  • energia elosztói területen szerzett tapasztalat
  • integrációs és innovációs technológiák ismerete

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 650 0484-es számon Orosz Judit kollégánkat!

200+

kihelyezés évente

102

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők