Loading

MŰSZAKVEZETŐ / SHIFT LEADER - ÉLELMISZERIPAR (LV)

Hungary - Heves megye

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Heves megye (Gyöngyös környéke)

Juttatások: alapfizetés (órabéres) + bónusz + cafeteria + bejárás támogatás / albérlet támogatás

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • Termelési terv megvalósításának biztosítása a minőségi, mennyiségi, hatékonysági előírások mentén;
  • Termelésben résztvevő kollégák (30 fő) napi feladatainak szervezése és koordinálása, együttműködve a társosztályokkal (minőségbiztosítás, gyártástervezés, logisztika, karbantartás);
  • Termelt mennyiség készletre vétele és átadása a készáru raktárnak;
  • Nem megfelelő termékek és csomagolóanyagok jóváhagyása, elkülönítése, jelölése;
  • Új technológia kialakításában való közreműködés, termelésben dolgozó kollégák oktatása, integrálása;
  • Gyártáshoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Higiéniai és munkavédelmi előírások betartatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (preferáltan élelmiszermérnök, vegyészmérnök, biomérnök);
  • 3-5 év gyártó, termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat (műszakvezető, Shift Leader, Food Engineer, élelmiszeripar, FMCG, Food, Feed, Beverages);
  • A 3 műszak vállalása hétfőtől péntekig;
  • Jó szervező készség;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny;
  • Vezetői gyakorlat hasonló munkakörben;
  • Hatvan, Gyöngyös, Füzesabony, Eger, Jászárokszállás környéki lakhely; költözés esetén albérlet támogatás;
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent;
  • Határozott, önálló, proaktív, humánus vezető.

Jelentkezzen magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők